загрузка...


Вельмишановна сімейство Крайеров завжди було успішно: незважаючи на численні дефолти, політичні зміни, будь-які економічні зміни, їх бізнес незмінно приносив високий дохід. Десятиліттями впевнена рука досвідчених професіоналів керувала справами, не дозволяючи кільком поколінням відчути хоч мізерний рівень поневірянь. Вони були вхожі в кращі будинки, одягалися в брендовий одяг, відпочивали на дорогих курортах і, звичайно, зберігали неприємні секрети подалі від цікавих очей. Але нещодавно ситуація все-таки змінилося: тепер сім’я вперше пізнала тяготи фінансових труднощів і була змушена тимчасово відмовити собі в зайвій розкоші.

До животрепетної теми кризи додався ще один привід для занепокоєння: несподіваним чином хвилювання була пов’язана з покоївки на ім’я Ханни Янг. Дочка літньої жінки вирішила використовувати господарів матері в своїх інтересах – дівчина мріяла про розкішне життя, але домагатися поставленої мети важкою працею їй здавалося недоцільним. Незрозумілим способом вона вирахувала всі брудні таємниці іменитого роду і затіяла власну гру, не присвятивши в її подробиці матінку. Серіал Заможні і незаможні 6 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Стурбовані дивними змінами Крайеры посилено намагаються докопатися до правди і зрозуміти, звідки піде наступний удар долі, але навички дипломатії та вміння вести жорсткі переговори виявилися марними в сутичці з цілеспрямованою героїнею.

Режисер: Тайлер Перрі
Актори: Тика Самптер, Джон Шнайдер, Крістал Р. Фокс, Анджела Робінсон, Аарон О’Коннелл, Пітер Паррос, Рені Лоулесс, Гевін Х’юстон, Єва Тамарго, Ті липли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress