Серіал Затемнення всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чи вірите ви в любов, яку можна пронести крізь десятки років і не дати охолонути почуттів? Наш ключовий герой навіть і подумати не міг, що стане одним з небагатьох, у серці якого буде місце лише для однієї дівчини. Справа в тому, що, будучи в школі Сергій шалено закохався в Світлану, яка ніколи не відповідала йому взаємністю. Хлопець погано вчився, і всі викладачі були впевнені, що з нього не виросте нічого хорошого. Він постійно встрявав у всякі розбирання і колотнечі, на нього часто писали доповідні і навіть неодноразово хотіли виключити зі школи. Тим часом Світлана була відмінницею, на яку покладали великі надії. Зараз колишні однокласники проживають доросле та самостійне життя.

Сергій багатим і заможним, у нього багато прихильниць, але йому від цього не легше, оскільки в його серце все ще живе кохання до Світлани. Чоловік постійно думає про своє шкільне кохання, мріючи про їх зустрічі. Одного разу всесвіт подарує герою найдорожчий подарунок у його житті. Він несподівано зустрічається зі своєю однокласницею. Поспілкувавшись з нею, герой дізнається, що вона одружена і виховує двох дітей. Але і зараз дівчина чітко дала зрозуміти старому знайомому, що між ними нічого бути не може. Головний герой дуже змінився, він став наполегливим і на цей раз вирішив, що більше не буде страждати, і доб’ється поставленої мети. Сергій буде здійснювати дурні вчинки, щоб ще раз побачити Світлану. Серіал Затемнення всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він розуміє, що любить тільки її і більше ніхто йому не потрібен. З-за цієї хворої любові головний герой йде на жахливі дії, які призведуть до серйозних наслідків. Як далі буде розвиватися ця історія? Захоплююча історія кохання змусить страждати кожного героя.

Режисер: Антон Азаров
Актори: Олена Веліканова, Андрій Барило, Ірина Гришак, Наталя Доля, Богдан Буйлук, Анастасія Шульга, Ганна Румик, Роман Ясиновський


загрузка...