Серіал Завжди відьма 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події серіалу відбуваються за часів середньовіччя, час процвітання інквізиції. Потрапити під пильний погляд релігійних служителів міг хто завгодно, і в подальшому отримати смертний вирок. Так ця доля не минула молоду дівчину, її помістили на закінчення. Сидячи за гратами їй залишалося тільки чекати, поки оголосять смертний вирок, вона прекрасно розуміє, що чекати виправдання безглуздо. Провівши якийсь час в муках очікування, вирок був оголошений. Героїні була призначена страта через спалення. І ось вже прямуючи до місця втілення покарання, дівчина побачила складений багаття, також площа наповнилася роззявами з різних станів.

У той час це був практично єдиний варіант дозвілля. Кат не змушує чекати публіку, і ось полум’я вже охоплює тіло засудженої. Героїня розуміє, що прямо зараз її життя припиняється. Але відбувається несподіване, через мить вона опиняється в абсолютно незнайомому місці. Вона виходить з води, оглядається навколо, і не знаходить звичних речей. Серіал Завжди відьма 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Навколо немає возів, коней, люди виглядають зовсім незвичайно, вдома напрочуд дуже високі. Проходить трохи часу мандрівниця дізнається, що вона зробила скачок у часі на кілька століть вперед.

Режисер: Ліліана Боканегра, Матео Стиуэльбер
Актори: Sofia Bernal Araujo, Valeria Emiliani, Dylan Fuentes, Анхели Гавірія, Carlos Quintero


загрузка...