Серіал Західний світ 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія фантастичного серіалу «Західний світ» розгортається в далекому майбутньому. Життя людства в цей час сильно відрізняється від життя нинішніх людей. Справа в тому, що технічний прогрес в майбутньому дуже сильно ступив уперед і дозволив людям створювати роботів-андройдов. Ці механічні істоти практично повністю замінили людей в самих різних областях. Робототехніка стала дуже популярною в світі розваг, а також ця галузь стала найприбутковішою в світі. Найпопулярнішою розвагою з використанням роботів став так званий Дикий Захід.

Учасники цієї гри здатні проживати своє життя в ролі самих різних людей того часу: бандитів, шерифів, індіанців або звичайних жителів. Основною фішкою такої розваги є повна влада над місцевим населенням – андройдами. Людина може робити в цьому світі все, що забажає: грабувати, вбивати, гвалтувати або просто вести мирний спосіб життя, милуючись місцевими краєвидами. Інженери і розробники цього парку розваг не врахували один важливий факт – роботи вміють відчувати і запам’ятовувати всі катування і приниження людей.

В один прекрасний момент В їх системи виникає збій, і робототехніка повстає проти людства, щоб помститися за довгі роки свого страждання. Серіал Західний світ 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мішель Макларен, Джонатан Нолан, Джонні Кемпбелл
Актори: Ентоні Хопкінс, Сідс Бабетт Кнудсен, Джеймс Марсден, Ед Харріс, Родріго Санторо, Інгрід Больсё Бердаль, Бен Барнс, Тенді Ньютон, Кліфтон Коллінз мл., Саймон Куотерман


загрузка...