25 вересня 2001 року світ вперше побачив на своїх екранах серіал «Захисник». Він був випущений Америкою і замовлений каналом «CBS». «Захисник» — це багатосерійна драма з кримінальним сюжетом. Зараз відзнято три сезони серіалу, одна серія триває приблизно 60 хвилин. Над серіалом «Захисник» працювали відмінні актори, які зробили і без того захоплюючий сюжет ще більш цікавим. В Американському кінематографі кримінальна драма не є новинкою, але історія «Захисника» змогла залучити чималу кількість глядачів. Адже завжди цікаво спостерігати, як страшенний егоїст протягом серіалу перетворюється в людину з великої літери.

Головний герой драми – Нік Фаллін (Саймон Бейкер). Він молодий, красивий і забезпечений початківець юрист, який працює у фірмі свого батька. Здавалося б, безхмарне майбутнє зовсім близько, але так, як Нік має труднощі з законом, його відправляють на виправні роботи. Тепер він повинен відстоювати права незабезпечених дітей у суді. Діти пробуджують в головному герої почуття, про які він навіть і не замислювався. Серіал Захисник 1-3 сезон (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Його життя і він сам кардинально змінюється. Тепер він непросто адвокат Нік Фаллін, а справжній захисник, який не залишить дитину в біді і пройде з ним усі труднощі до кінця.

Режисер: Джоан Тьюксбері, Мел Дэмски, Стів Гомер
В ролях: Саймон Бейкер, Алан Розенберг, Рафаель Сбардж, Дэбни Коулмен, Венді Моніз, Чарльз Малік Уітфілд, Деніз Дауз, Кетлін Чэлфант, Дороті Харахэн, ЭйДжей Мичалка

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress