Серіал Збій 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юрана – звичайний австралійський містечко, де злочинів не відшукати вдень навіть з самим потужним прожектором. Тому патрульний Джеймс Хейс був вельми здивований надійшли дзвінком від чергового по ділянці. Черговий стверджував, що на кладовищі здійснюється акт вандалізму. Такого в сонному провінційному містечку ніхто і уявити не міг і герой дуже засумнівався в можливості того, що відбувалося. Однак, прибувши на кладовищі, він виявив щось зовсім не вяжущееся не тільки зі здоровим глуздом, але і порушує всі закони фізики і біології.

Те, що шість могил виявилися розритими, було хоч і дуже вражає, але все ж зрозуміло. Видовище ж, яке застав на кладовищі полісмен, повалило його в справжній ступор. Прямо на очах остолбеневшего служителя законності з шести могил повстали з мертвих шість осіб. Навіть у гарячковому сні Джеймс і уявити собі не міг, що шістка ще зовсім недавно абсолютно бездиханних трупа піднімуться з могил і вирушать в місто. Серіал Збій 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Реакція чергового поліцейського на повідомлення Хейса про події на кладовищі була цілком зрозумілою і по-людськи передбачуваною. Але все ж стало ясно, що тепер у місті є шість колишніх трупів.

Режисер: Емма Фріман, Тоні Кравіц
Актори: Патрік Браммелл, Женев’єв О’Рейлі, Емма Бут, Емілі Барклай, нед Деннехи, Шон Кінен, Hannah Monson


загрузка...