У самого синього моря живе чарівна жінка Жанна, корінна одеситка. Після невдалого першого шлюбу вона вирішила не здаватися і будувати своє щастя далі, але вже з первістком на руках. Героїня комедійного серіалу «Здамо будиночок біля моря» виходить заміж вдруге і вирішує спробувати щастя, в результаті на світ з’являється ще одна дитина і родина живе цілком мирно аж до появи блудного чоловіка, який переосмислив всі помилки і готовий повернутися в рідний дім. Жанна по своїй натурі дуже м’яка людина і пропонує йому залишитися на деякий час і пожити в її будинку, щоб розібратися зі своїми проблемами.

Новий чоловік намагається перечити, але потім погоджується з доводами подружжя і готовий допомагати. Додатково до всього в будинку з’являється владна мама господині і починає встановлювати власні правила. Іноді Жанні здається, що краще було б здавати частину житла і отримувати за це непогані гроші, але хто ж захоче оселитися в такому бедламі? Серіал Здамо будиночок біля моря всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен день наповнений новими пригодами, в яких чималу роль грає традиційний одеський гумор і відмінний настрій. Його не зможуть зіпсувати навіть численні непорозуміння між домочадцями і спроби здати в оренду кілька кімнат.

Режисер: Антон Щербаков
В ролях: Олеся Пухова, Анатолій Зиновенко, Дмитро Суржиков, Георгій Петренко, Микита Баліїв, Віра Кавалерова, Юлія Гершаник та ін.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress