загрузка...


Молодий хлопець Ділан звик до ведення холостяцького способу життя. Він ніколи особливо не замислювався про побудову серйозних стосунків і лише намагався отримати більше задоволення від спілкування з легковажними дівчатами. Хлопець відмінно усвідомлював, що в разі одруження петля затягне йому шию, і він більше не зможе вести розважальне проведення часу. Щовечора Він розважався з різними дівчатами, більшість Імен яких навіть так і не впізнавав. І кожен черговий день він знову і знову занурювався в подібні Райські насолоди, які приводили його в захват. Але в один прекрасний день вся ідилія Ділана руйнується в одну мить.

Він довідується про результати здійсненого останнього медичного обстеження. Лікарський вердикт виявився зовсім неприємним, навіть жахливим. З’ясовується, що чоловік заразився венеричним захворюванням. Мабуть він підхопив це захворювання від однієї зі своїх численних подружок. Після довгих роздумів Ділан все ж вирішує оповістити всіх тих дівчат, з якими він побував в інтимних стосунках, і попередити їх про можливу наявність у них цього захворювання.

Але головна проблема полягає в тому, що хлопцеві доведеться згадувати всіх своїх сексуальних партнерок, що є досить складною справою. Серіал Згадати всі зв’язки 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гордон Андерсон, Елліот Хегарті
Актори: Річард Томсон, Джессіка Еллербі, Ханна Брітланд, Деніел Інгс, Аймі Паркес, Джемі Деметрій, Джонні Флінн, Джош МакГуайр, Ріенн Стіл, Антонія Томас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress