У спільному побут кожної пари існують і гладінь, і скелі. Деякі справляються з наступаючим кризою, докладаючи всілякі зусилля, згладжуючи конфлікти. Але якийсь відсоток пар розпадеться, зіткнувшись із серйозними, удаваними тернистими труднощами. Коли Джой і Алан побралися, їм грезилась безхмарна, «рожева» життя, де не буде жодного місця для чвар і перешкод. Однак після 15 років взаємного співіснування обидва відчули пристрасть просто втекла, залишивши тліючі крихти минулих звершень і максималізму. У нерозлучних подружжя з’явилися роз’єднані інтереси, проведення часу з половинкою не здається цікавим.

Більше того, виявляється потяг до інших людей. Невеликий нещасний випадок, що стався з чоловіком, змусив жінку переглянути їх існування. Незважаючи на «остиглу» постіль, вона сподівається заманити коханого, застосувавши різноманітні, не побиті виверти. Спокуса згорнути «наліво», віддатися адюльтеру, великий. Але мудра, любляча дама несподівано для себе та оточуючих приходить до цікавого і неоднозначного рішення.

Надії на відродження руйнувалися відносин величезна, і результат від задумки просто зобов’язаний бути позитивним. Серіал Жага мандрів 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Снеллін, Люсі Черняк
Актори: Тоні Коллетт, Стівен Макінтош, Зейв Ештон, Дебора Бартлетт, Джо Херст, Пол Кей, Енді Найман, Софі Оконедо, Люк Томас Тейлор, Емі Лейтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress