Серіал Жінка в білому 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Уолтеру Хартрайту подобалася лондонська життя. У столиці Великобританії у молодої людини були відмінні можливості для творчої діяльності. Уолтер всерйоз захопився живописом. Протягом короткого часу йому вдалося створити кілька цікавих картин. Фахівці пророкували хлопцеві славне майбутнє, можливість стати відомим і заможним людиною. Несподіване лист від Фредеріка Ферлі, відомого багатія, призвело Хартрайта в замішання. Уолтер опинився перед непростим вибором. Йому не хотілося покидати Лондон, вирушати на невизначений час у провінцію. Однак, відправник листа обіцяв відповідним чином віддячити художника.

Від Хартрайта потрібно відновити колекцію картин, паралельно займаючись навчанням малювання двох племінниць містера Ферлі. Порадившись з одним, художник прийняв запрошення багатія. Він не підозрював, які несподіванки почнуться в найближчому майбутньому. На околиці Лондона художнику довелося зустрітися із загадковою Жінкою в Білому, спочатку испугавшейся молодої людини. Пізніше Уолтер зумів познайомитися з таємничою жінкою, між ними зав’язалася розмова. Досягнувши меж британської столиці, співрозмовники розійшлися в різних напрямках. Серіал Жінка в білому 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Прибувши в маєток Ферлі, художник розповів про свою пригоду. Розповідь настільки сильно вплинув на все сімейство, що воно виявилося збентежений і розгублений. Незабаром у маєтку почали відбуватися загадкові речі.

Режисер: Карл Тіббеттс
Актори: Джессі Баклі, Олівія Виналл, Дюгрей Скотт, Арт Малік, Бен Харді, Кеті Белтон, Ріккардо Скамарчо, Чарльз Денс, Соня Кессіді, Джеймс Флінн


загрузка...