У Сан-Франциско через кілька років повертається холоднокровний жорстокий маніяк на прізвисько «Нецелованный». Зловити душогуба влади не могли протягом декількох років і ось на слід злочинця виходять учасниці – чотири абсолютно не схожі один на одного героїні, об’єднані спільним інтересом до розслідування особливо складних злочинів. Судмедексперт Клер, помічниця слідчого Джилл і детектив Ліндсей є не тільки колегами, але і близькими подругами. Протягом кількох років Сан-Франциско намагався прийти в себе після низки жорстоких вбивств.

Але спокій знову порушено і маніяк, відомий під прізвиськом «Нецелованный» вийшов на вулиці міста. Не дивлячись на те, що були вжиті всі можливі заходи щодо його затримання, злочинцеві раз за разом вдавалося вислизнути від представників закону. Тепер його намагаються зловити чотири співробітниці детективного відділу, які сильно відрізняються один від одного. Тепер їх об’єднує одне з найскладніших завдань. Серіал Жіночий клуб розслідувань вбивств 1 сезон (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Героїням буде легко працювати разом, оскільки вони вже давно дружать між собою. Настав час ще більше об’єднати свої сили і усунути причину, через яку весь місто знову живе в страху.

Режисер: Рік Уоллес, Сара Піа Андерсон, Мел Дэмски
В ролях: Енджі Хармон, Лора Харріс, Паула Ньюсом, Обрі Долар, Тайріз Аллен, Роб Естес, Лінда Пак, Кобі Райан МакЛоин, Джонатан Адамс, Евер Керрадайн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress