Серіал Жирним шрифтом 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джейн, Кет і Саттон — три молоді дівчини, знайомі один з одним вже далеко не перший рік. Разом їм довелось пройти через безліч самих різних випробувань на своєму шляху. У підсумку все це призвело до того, що вони змогли побудувати блискучу кар’єру і отримати місце в престижному жіночому журналі. І тепер у них є популярність, хороша заробітна плата та робота, про яку вони так довго мріяли. У світі моди вони знають практично все, що тільки можна.

Завдяки таланту вони нерідко видають якісні статті та репортажі, які користуються популярністю у читачок. Ось тільки налагодити своє особисте життя їм ніяк не вдається. Раз за разом вони зазнають невдачі в стосунках і не можуть зрозуміти, чому хлопці їх кидають або йдуть до інших дівчат. Серіал Жирним шрифтом 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Попереду ці трійцю чекатимуть численні історії, які дозволять глядачам як посміятися, так і посумувати. Серіал порадує всіх тих, хто любить якісні американські сюжети на тему дружби і любові.

Режисер: Гері Фледер
Актори: Ден Джіннотт, Аїша Ді, Меган Фейхі, Марчелло Ді Фруща, Семюел Пейдж, Adam Capriolo, Melissa Plante, Кеті Стівенс, Метт Уорд


загрузка...