Серіал Жити заради кохання (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал «Жити заради кохання» розповідає про покарання, яке наздоганяє групу людей за їхні провини через досить тривалий час. Нерідко людина відноситься до власного поводження з недостатньою часткою відповідальності. Накоївши що-небудь страшне, він ховається, а потім живе з упевненістю, що уникнув справедливого відплати. Так і студенти одного університету, опинившись у критичній ситуації, вирішили просто втекти і забути про подію. Хлопці були дружні, весело проводили час, насолоджуючись спільним спілкуванням, але серйозні неприємності з місцевим наркоторговцем надовго розлучили їх.

Допустивши смерть приятеля, вони вирішили припинити спілкування, щоб ніколи не згадувати про минуле. Минуло 15 років. Колишні друзі виросли, обзавелися сім’ями і тепер спокійно займалися вихованням дітей. Вони забули про гріхи минулого, абсолютно не підозрюючи, що одного разу до них завітає жорстока розплата. Постраждають в першу чергу їхні сини і дочки, які абсолютно невинні.

Страшні події минулого отримають несподіване відлуння в майбутньому. Тепер все буде набагато складніше – старе незабаром здасться їм сущою дрібницею. Серіал Жити заради кохання (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Толкушкін
В ролях: Дар’я Єгоркіна, Анастасія Чепелюк, Валерія Ходос, Влад Никитюк, Артем Мяус, Наталія Васько, Олексій Яровенко


загрузка...