Емма і Лін виросли в Мексиці, але облаштовувати долю поїхали в місто своєї мрії – Лос-Анджелес. Сестри весь час проводять разом, підтримують один одного і намагаються налагодити свої справи. Вони чекають справжню любов і перспективну роботу. Дівчата впевнені, що все ще попереду і коли-небудь всі їх бажання здійсняться. Вони не сидять на місці і ведуть активне життя. Але сумна звістка змушує їх повернутися в рідну країну, де їх чекають багато одкровень і дивовижних історій. Сестри виявляються в рідних краях, щоб поховати свою матір. Але це не єдине, що вразило їх у шок.

Виявилося, мама весь час брехала всім про своє благополуччя. Вона давно важко хворіла, але тримала це в таємниці, щоб не травмувати дочок. Дівчинки нічого не знали і спокійно жили далеко від рідної матері. Цим новини не закінчилися. Їхні старі друзі, які залишилися в Мексиці, стали розповідати подробиці про минуле матері і про її життя в їх відсутності. Серіал Життя 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сестри розуміють, що зовсім нічого не знали про свою рідну матір. Їм відкриється і сама головна таємниця – хто їх батько і чому вони росли без нього. Світ дівчат руйнується, вони нічого не розуміють. Їх колишньої спокійного життя приходить кінець.

Режисер: Йонг Кім Із, Алонсо Руїс Паласіос
В ролях: Майкл Сэйтц, Карлос Міранда, Марія-Олена Лаас, Ентоні М. Бертрам, Челсі Рендон, Луїс Бордонада, Олена Кемпбелл-Мартінес, Рамзес Хименез, Алекс Клейн, Грейс Бэннон, Лаура Паталано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress