загрузка...


Основні події розгортаються в Південній Кореї. Головний герой «Життя на Марсі» працює в кримінальному відділі. Чоловіка звуть Хан Тхе-джу. Він вважається чудовим опером за свої професійні навички. Його цінує керівництво і поважають колеги. Хан практично щодня розслідує гучні злочини, зокрема вбивства. Під час чергового рейду він стає втягнутий у вельми незвичайну історію. Вся справа в тому, що чоловік якимсь невимовним чином опинився в минулому, в кінці вісімдесятих років двадцятого століття. За вікном розгортається зима.

Хан тепер працює в невеликому провінційному відділенні поліції. Йому потрібно докласти всі свої сили, щоб повернутися назад. А для цього потрібно зловити вбивцю. Поліцейські були одягнені в дивну уніформу, люди теж мали несвіжий вигляд. Музика звучала зі старих касет, а люди і зовсім не знали, що таке мобільні телефони. Незабаром головний герой дізнається, що потрапив у минуле, на тридцять років тому. Тепер йому належить навчитися існувати в такі складні часи. Чисто випадково поліцейський дізнається, що маніяк, якого він хотів зловити в 2018 році, і в ці роки теж орудує. Серіал Життя на Марсі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тоді у чоловіка з’являється мета усунути лиходія в цьому часовому вимірі. Він починає власне полювання. Хана чекає небезпека і смертельна загроза, але навіть ці факти його не зупиняють. Розв’язка буде інтригуючою.

Режисер: Джон-хе
В ролях: Чон Ген-хо, Пак Сон-ун, До А-сон, Але Джон-хен, Про Де-хван Кім Ен-пхиль, Кім Гі-чхон, Кім Джэ-ген, Про А-рін, Чон Хе-бін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress