Серіал Життя після смерті 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Безтурботне і спокійне життя Тоні одного разу перетворилася на справжній кошмар. Кохана дружина після медичного обстеження дізналася про ракову пухлину, і допомогти жінці виявилося неможливо, незабаром вона померла. Чоловіка сильно потрясла трагедія, він пішов з перспективної роботи, а навколишній світ перетворився для нього в відчужене жорстоке простір. Психоемоційний стан його погіршувався, і в певний момент він задумався про самогубство. Від своєї згубної задуму він відмовився через єдиної причини − кому він залишить домашнього вихованця, адже ніхто з родичів або друзів не погодиться забрати величезного пса.

Поки Тоні розмірковував над подальшими діями, його знайомі всіма силами намагалися повернути в ньому життєрадісність і добродушність. Після того, як Тоні овдовів, він ставитися до оточуючих людей і світу в цілому так, як вважає за потрібне. Тепер він робить і говорить все те, що прийде йому в голову, а на почуття йому плювати з високої дзвіниці.

Його друзі і близькі намагаються повернути чоловіка на шлях істинний, але всі їхні спроби виявляються марними. Серіал Життя після смерті 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рікі Джервэйс
В ролях: Рікі Джервейс, Том Басден, Тоні Вей, Дайан Морган, Мандіп Діллон


загрузка...