Велике сімейство шортів продовжує цікаве життя, повну труднощів і приводів для сварок. На цей відбуваються події представлені коментарями кожного члена сім’ї. Залізна леді Джоан ламає традиційні уявлення про домогосподарках, проявляючи жорсткий характер і здатність відстояти свої інтереси в будь-якій ситуації. Джоан зайнятий виключно собою і контролем над поведінкою своїх дорослих дітей. Втручання в особисте життя одруженого сина порядком набридло Грегу, у якого народився первісток. Старша дочка Хізер вийшла заміж за Тіма, який не може порозумітися з власними дітьми.

Але Шорти звикли до складнощів. Не звертаючи уваги на постійно виникають проблеми, вони намагаються все вирішити мирним способом. Адже головне для всіх − це благополуччя. Тільки середній син не відчуває себе комфортно. Почастішали незрозумілі сварки з Коллін, що викликають повне нерозуміння один одного.

Намагаючись розібратися в складних відносинах, Мет йде в нічний бар і знайомиться з дивним молодим чоловіком. Серіал Життя в деталях 4 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Уайнер, Чад Лоу, Філ Трейл
Актори: Джеймс Бролін, Зої Лістер Джонс, Томас Садоскі, Бетсі Брандт, Холлі Дж. Барретт, Жізелль Ейзенберг, Ніал Каннінгем, Ден Баккедаль, Анжеліка Кебрал, Колін Хенкс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress