Серіал Жонатики всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Відомий факт, що романтика швидко випаровується із взаємин, не витримуючи жорсткого преса сірої буденності. Так і в цій історії. Сімейне життя давно не приносить радості і щасливого позитиву, і подружжя розпадається прямо перед майбутнім Новим роком. У цій ситуації більше всіх страждає їх єдиний син, який не зумів змиритися з розставанням батьків. Хлопець вирішує спробувати загадати бажання в чарівну ніч, не підозрюючи, чим це обернеться. Мама і тато повинні пройти серйозне випробування, обмінявшись тілами і зрозуміти, чому вони стали чужими і як це виправити?

Головні герої серіалу — чотири друга, в житті яких виникають проблеми. У пошуках їх вирішення чоловіки потрапляють в різні комічні ситуації. Незважаючи на гумористичний настрій картини, творці відзначають, в серіалі будуть зачеплені питання сімейних цінностей і розкриті причини виникнення проблем в сім’ї.

Телеканал СТБ приступив до зйомок новорічного міні-серіалу за корейським форматом. Робоча назва — «Жонатики». Зйомки будуть проходити в Києві. Серіал Жонатики всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антон Щербаков
В ролях: Віра Кобзар, В’ячеслав Довженко, Катерина Варченко, Анастасія Карпенко, Рома Кондратюк, Тетяна Зиновенко


загрузка...