Це трохи незвична та несподівана для Голлівуду, документальна передача, її автори, хочуть показати молодому сучасному глядачеві, про те, як жили їхні батьки, коли були такими ж старшокласниками, або студентами. Про що вони мріяли, які думки записували у своїх зошитах, в клітинку, з-за якогось хлопця, або дівчата плакали ночами. Що вважали модним, стильним слухати, дивитися і носити. Дорослі самі розкажуть про це і багато чому іншому, щиро поділяться своїми старими касетними записами, і навіть змахнути пил зі сторінок своїх щоденників.

Творці сподіваються, що після такого відвертого відео розмови, батьки, матері та їх діти зможуть знайти спільну мову. Одні згадають, що теж були юними і рвучкими, а інші перестануть вважати рідних безсердечними ворчунами і «сухарями». Серіал Зізнання колишніх підлітків 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Багатосерійний комедійно документальний серіал, в якому старші діляться власними справжніми щоденниками, романическими посланнями, музикою та мистецтвом перед масою незнайомців. Він базується на проекті того ж напряму, який видає книжки, підкасти і навіть кінофільми.

Режисер: Майкл Майер
Актори: Рені Альберт, Брук Стоун, Джей Крамер, Барбара Енн Даффі, Віра Дафф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress