загрузка...


Дане телевізійне шоу являє собою нетривіальний детективний телесеріал, який не позбавлений грамотного гумору та інших бешкетних штучок. Незвичними для глядача можуть стати місця дії, а саме — це карибське море, острів Сан-Марі. Досить безтурботне місце, чи не так? Але в один прекрасний день на території курорту знаходять убитим поліцейського з Великобританії. Тіло виявлено на віллі місцевого мільйонера Джеймса Лавендер. Безтурботне життя райського містечка руйнується відразу, сюди направляють фахівця прямо з холодного Лондона. А саме детектива Річарада Пула.

Незабаром починаються активні процеси розслідування у справі вбивства, в ході якого спливає пара цікавих деталей. Наприклад, непізнаною залишається одна фігура, якась загадкова жінка, про яку, як фахівці не намагалися, нічого не вдалося з’ясувати. Коли даму вже визначили, як головну підозрювану у справі, виявилося, що вона сама поліцейський і знаходиться тут під прикриттям, виконуючи важливе завдання, успішне виконання якого тепер під загрозою.

Разом, служителі правоохоронних органів до самого кінця наполегливо намагатися знайти справжнього винуватця злочину. Серіал Злочин у раю 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Сайн, Девід О’Нілл, Олрік Райлі
Актори: Жозефін Жобер, Ардал О’Хенлон, Денні Джон-Джулс, Елізабет Буржін, Сара Мартінс, Кріс Маршалл, Тобі Бакарі, Гарі Карр, Дон Уоррінгтон, Бен Міллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress