В ті часи, коли расова сегрегація ще являла собою реальну рушійну силу, людям з «неправильним» кольором шкіри доводилося не просто. Знедолені суспільством, вони могли розраховувати лише тільки на найскромніше існування, за правилами, нав’язаними іншими. Це ставало непереборною перешкодою для багатьох перспективних юнаків і дівчат. Але, завжди знаходилися ті, хто готовий був боротися за свою долю і своє життя. Карл Брашир один з таких. Він з дитинства марив морем і як тільки з’явилася можливість відправився в школу військових водолазів. Елітні війська не прийняли молодого чорношкірого хлопця.

Так як прийняти його до лав збройних сил було б незаконно, йому надали примарний шанс зарекомендувати себе. Але, перетворили весь період навчання на справжній кошмар. Щодня, хлопцеві доводилося перемагати власні можливості, щоб довести інструкторам, що він гідний права перебувати тут. Чудово здаючи будь-які нормативи, Карл завжди був кращим. Серіал Знедолені 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А воістину сталевий характер і сила волі, зробили не можливим його відрахування. З часом, навіть самий затятий противник його перебування в кадетах заповажав хлопця. Але, головне випробування було попереду.

Режисер: Том Шенкленд
Актори: Домінік Уест, Девід Ойелоуо, Лілі Коллінз, Аділь Ахтар, Олівія Колман, Ерін Келлиман, Еллі Бамбер, Джош О’коннор, Дональд Самптер, Терло Конвери

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress