Серіал Зниклі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Студентки першого курсу Юля і Анжела відправляються в запланований і багатообіцяючий морський круїз. Але юним особам не вдається доїхати до точки призначення, так як вони стають мимовільними жертвами незнайомця, які викрали їх по дорозі в порт. Злочинець зв’язується з батьком однієї з дівчат і вимагає в обмін на звільнення великий грошовий викуп. Дуже скоро трагічний випадок обертається для зневірених батьків несподіваним поворотом. «Людина з минулого» вривається в їхнє життя і перевертає весь звичний уклад, показуючи всю підлість людської сутності, готового піти на вбивство у боротьбі з конкурентом. Кращі подруги Анжела і Юля готові на все, щоб відправитися в подорож.

З усіх запропонованих варіантів дівчата зупиняють вибір на морському круїзі. Попрощавшись з батьками, дівчата сідають в поїзд і поспішають скоріше встигнути на лайнер. Однак поїздка зривається через викрадення. На наступній же станції героїнь забирають невідомі люди в масках. Тепер додому вони зможуть повернутися тільки після отримання викупу викрадачами. Схвильований батько Анжели готовий внести будь-яку суму.

Він прекрасно розуміє, що бандити не планують жартувати і дочка може загинути. Несподівано в день передачі грошей все йде не так, як планувалося. Серіал Зниклі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анатолій Матешко
В ролях: Роман Семисал, Катерина Виноградова, Анастасія Шульга, Софія Шуткіна, Роман Соболевський, Катерина Шенфельд, Андрій Аверков, Євген Олійник


загрузка...