загрузка...


Емілі і Саймон являють собою дружну подружню пару. Вони проживають разом протягом довгих років і виховують двох дітей — сина Бена і дочку Розі. В цілому, ці люди мають все необхідне, щоб відчувати себе щасливими людьми. Відносини подружжя завжди складаються на взаєморозуміння, а в будинку постійно панує сприятлива і затишна обстановка. Здавалося, все навколо представляється для них ідеальним. І в усьому цьому розпорядку їх пригнічує лише той факт, що дочка Розі є не такою, як всі її інші однолітки. Причиною всього цього є наявність у юної дівчинки затримки в розвитку.

Тому їй доводиться щодня стикатися з масою повсякденних проблем, які можуть мати найрізноманітніший характер. З нею завжди трапляються неприємні події при звичайній прогулянці по улюбленому парку, відвідування дитячих кафе та інших місць. І, чомусь, Розі часто здається, що кожен день є днем її народження. Все це змушує відчувати дівчинку дискомфорт. На щастя, поруч з нею завжди перебувають батьки, готові допомогти їй в будь-якому аспекті.

Дорослі всіляко намагаються зробити все можливе, щоб їх дитя росло в нормальних умовах і не відчувало себе чимось обділеним. Серіал Знову вона 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Саймон Хінд
Актори: Едан Хейхёрст, Джессіка Хайнс, Майлі Лок, Девід Теннант, Ясмін Акрам, Бен Уіллбонд, Ембер Агар, Джо Камерон Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress