Страшна подія сталася в північній частині країни. Вибух на АЕС призвів до сумних наслідків. З’явилася багатокілометрова зона відчуження, жити в якій неможливо. Спогади про жахливу трагедію почали потроху стиратися з пам’яті. Події трирічної давності точно не забув головний персонаж. Ектор Урія особисто брав участь у ліквідації наслідків. Перша група рятувальників загинула, за винятком цього чоловіка. Він знову опинився на службі, щоб виконати конкретне завдання – знайти вбивцю. На території зони в той час вбили людину – треба розшукати злочинця… Дії відбуваються на півночі країни, де і стався вибух.

Герою «Зони» належить пройти складний шлях, щоб уникнути смертельної небезпеки. Сучасні атомні електростанції вважаються небезпечним для життя місцем. Станція працює за рахунок розщеплення смертельного речовини, що в разі аварії може привести до загибелі багатьох прилеглих міст і поселень. В один прекрасний день, коли нічого страшного не намічалося, стався технічний збій. В результаті все виливається в саме страшне лихо. Ліквідувати аварію стало неможливим лише за появи пожежі.

Після цього випадку вся округа перетворюється у мертву зону. Через деякий час люди ще не раз намагалися усунути наслідки страшної катастрофи, але все виявилося марним. Серіал Зона 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хорхе Санчес-Кабесудо, Гонсало Лопес-Гальєго
Актори: Едуард Фернандес, Альваро Сервантес, Олександра Хіменес, Альба галочий, Маноло Соло, Марина Салас, Марія Кантуель, Луїс Саєра, Карлос Родрігес, Емма Суарес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress