Як можна назвати космічний корабель зоряного флоту США, якому судилося відправитися відкривати нові світи? Звичайно ж «Discovery», що в перекладі означає «Відкриття». Екіпаж, який складається з людей звиклих до постійного ризику, авантюристів по життю, крім нових світів і незвіданого в надрах Всесвіту, доводиться відкривати в собі людські якості. Їм не чужі ненависть і любов, гнів і ніжність. На початку космічної епопеї екіпажу довелося зустрінеться з цивілізацією клингтонов. Першу битву земляни виграли, однак, противник бажає взяти реванш. Конфлікт серед землян закінчується розжалуванням Бернема, якого засудили до довічного ув’язнення.

Клінгтон, напавши на парламентарія землян, вбивають його. З метою перешкоджання цьому, земляни починають експерименти з тимчасовою петлею, нові цикли повертають час, але не можуть запобігти трагедії. Невдалий експеримент призводить до Сачка в паралельну всесвіт, де війна з клінгтонами спалахує з новою силою.

На тлі війни, зустрічей з мутантами, вивченням незвіданого, між Тайлер і Бернемом виникає романтичні стосунки, які можуть призвести до появи істоти нової раси. Серіал Зоряний шлях: Діскавері 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Аківа Голдсман, Адам Кейн, Лі Роуз
В ролях: Джейсон Айзекс, Даг Джонс, Сонекуа Мартін-Грін, Молік Панчолі, Ентоні Репп, Террі Серпіко, Sam Vartholomeos, Мішель Йео, Мері Чіффо, Шазад Латіф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress