Екіпаж космічного корабля сформований. На цей раз це дуже унікальні люди і нелюди, в тому числі різношерста команда буде битися з космічними піратами, і підкорювати небачені горизонти. Експедиція повинна з’ясувати наявність інопланетної раси і зробити все, щоб знайти необхідну для існування людства планету. Як і раніше, зима нам загрожує знищенням і щоб її уникнути, необхідно запобігти. Капітан збірної команди намагається зробити так, щоб люди і андроїди разом існували під час всього польоту.

Їм буде дуже важко з’ясувати, чим же завершиться всяка історія до того, як вони потраплять в певну точку. Колись давно саме звідси у них почалися всі неприємності, тепер необхідно повернутися туди, щоб уникнути повторного рецидиву. Серіал Зоряний шлях: Дискавері 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Надія на порятунок – це єдине, що у них є з мотивації для того, щоб місія була виконана, але інопланетні істоти не готові до такого повороту. Вони не чекали гостей і тепер всі хочуть тільки одного – негайного знищення тих, хто їм не бажаний.

Режисер: Chris Byrne, Аківа Ґолдсман, Адам Кейн
Актори: Sonequa Martin-Green, Даг Джонс, Shazad Latif, Ентоні Репп, Mary Wiseman, Джейсон Айзекс, Кеннет Мітчелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress