Серіал Зоя всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вона прекрасно виглядала, була впевненою в собі і цілеспрямованою. У неї були великі перспективи на майбутнє, і все завдяки заможним і впливовим батькам. Вона була представницею золотої молоді. Вона звикла жити в розкоші і багатстві. Вона ніколи не знала потреби, ні в чому собі не відмовляла. Батьки оточували її увагою і турботою. За роки дорослішання Зої жодного разу не довелося зіткнутися з бідністю, і вона поняття не мала, як живуть люди, у яких немає такого ж фінансового достатку. Їй подобалося жити в своє задоволення, не турбуватися про майбутнє і не переживати про різні дурниці. Батьки подбали про те, щоб їхня донька не знала проблем.

Вона вчилася в найпрестижнішому навчальному закладі, в майбутньому ще чекало бездоганне працевлаштування і безсумнівно кар’єрне зростання. Тому Молоду дівчину ні скільки не турбувало те, що саме батьки вирішують, яким буде її життя, втручаються в її справи і навіть не дають їй можливості зробити щось самостійно. Зоя ні про що не замислювалася і просто насолоджувалася кожним прожитим днем. Серіал Зоя всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І вже точно у неї і в думках не було, що одного разу щось може змінитися. Однак незабаром доля підкидає їй непросте випробування. Вона знайомиться з приємним молодою людиною і без пам’яті закохується в нього.

Режисер: Павло Тупик
Актори: Клавдія Дрозд, Андрій Федінчік, Олег Коркушко, Олена Стефанська, Ольга Радчук, Ірина Дорошенко


загрузка...