Серіал Зрадники 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються після жорстокої і гучної Другої світової війни. Наслідки виявилися не найкращою подією в житті місцевого населення Британії. В центрі уваги виявляється молода людина, яка працює в юридичній конторі, і є наближеним до державних діячів. У післявоєнний період влада кожної країни намагається виявити шпигунів, а також знищити їх, щоб не витікала інформація, важлива для суспільства і місцевого населення. Але ось одного разу з одним з державних службовців, що працюють в уряді Британії, зв’язалося Американське співтовариство.

Америка зажадала від даного персонажа зливати всю необхідну інформацію в їх сторону. Головні герої отримають за це хорошу грошову винагороду, а також можливість перебратися в Америку для подальшого проживання. Однак шпигун не єдиний, хто має намір нашкодити своїй владі, є й інші зрадники батьківщини, які не хочуть жити по справедливості й правді. Серіал Зрадники 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Намагаючись усвідомити, за що вона веде боротьбу і на що здатна, Фіф зобов’язана навчитися мислити самостійно і грати за своїми законами у період, коли інформація заволодіває середовищем і ніщо не є тим, чим здається.

Режисер: Дірбла Уолш, Алекс Вінклер
В ролях: Емма Епплтон, Майкл Стулбарг, Кілі Хоуз, Брендон Пі Белл, Метт Лауріа, Саймон Кунц, Грег МакХью, Альберт Веллінг, Джеймі Блеклі, Роберт Гудейл


загрузка...