Серіал Зубастики: Новий загул 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Раса воїнів черговий раз вирішила потрапити в світ людства. Міжпланетні перельоти і кілька років очікування дозволили розробити грамотний план з порятунку одного роду, який не зміг врятуватися в минулому. Вони не мали сіяти хаос, тільки забрати члена команди, але грайлива і черства душа не залишила їх у спокої. Простеживши особливий слід їх раси, вони приземляються в невеликому містечку Бербанку, який розташований в Каліфорнії. Пристрасть до страху і криків примітивних людців зачарував прибульців. Вони вирішують здійснити рятувальну операцію з максимальним розмахом.

Тобто безліч вибухів і смертей. Кров людська дозволить десяткам інопланетних особин вдосталь насолодитися відмінним уловом. В центрі їх завдання виявляється невелика сім’я. Вони перетворилися на останній оплот і надію людства. Якщо зубастики зможуть вдало провести місію, то через кілька років на Землю прийдуть з іншими цілями. Серіал Зубастики: Новий загул 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зовсім скоро вдарить велика битва, і остання надія на групу сміливців, які зобов’язані на благо народу людей відбити майбутню атаку містичних створінь з іншої галактики. Чи вийде це в них чи ні?

Режисер: Джордан Рубін
Актори: Стефі Чин-Сальво, Корріна Конлан, Дафна Хоскінс, Джої Морган, Жослін Отт, Кірстен Робек, Шон О. Робертс, Крістіан Слоун, Енді Томпсон, Елісон Вандзура


загрузка...