Серіал Звіринець 3 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли звірі гуманніше людей, це страшно. Тоді залишається тільки карати злочинців, для яких норми людської моралі — порожній звук. Головна героїня фільму береться за розслідування злочинів, перш за все — вбивств. Вона хоче покарати маніяків і особливо тих, хто гвалтує своїх жертв. У неї для цього є особисті причини. Колись дівчині довелося пережити напад насильника. Це один з найпотужніших персонажів на ТБ за останні років 10. І оживила його для нас актриса Лаура. Навіть критики визнали, що її гра дуже переконлива.

Героїня займає пост заступника начальника поліцейського відділення в столиці Данії. І завдяки неймовірній інтуїції вона шанована серед тих, хто працює тут. У копенгагенську поліцію жінку привело бажання рятувати добропорядних людей від злих і розбещених. І коли рухають настільки благородні спонукання, людина може зробити багато хорошого. Так і виходить, адже і розумові здібності на висоті. У команді у головної героїні є ще поліцейський Стіг і психолог Томас. Останній персонаж, до слова, дуже спірне, суперечливий. Он-то в дитинстві настраждався, має психологічні травми. Але при цьому, з усіма можливими «знижками», коли психолог своїми неадекватними діями створює проблеми слідству, це вже перебір.

Загалом, потрібно зупинити кровопролиття і жорстокість. Лиходії повинні відповісти перед законом. Навіть пожертвувати особистими інтересами головна героїня цілком готова. Місія благородна і здійсненна! Серіал Звіринець 3 сезон 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Кетлман, Стів Еделсон, Девід Соломон
В ролях: Джош Салатін, Джейсон Сермак, Нора Арнезедер, Джеймс Вовк, Біллі Берк, Карл Ламблі, Крістен Конноллі, Алісса Діас, Нонсо Анозі, Медісон Вульф


загрузка...