Серіал «Зв’язок / Дотик / Контакт» (Touch) — одна з очікуваних новинок 2012 року. Маленький син став єдиним сенсом життя для успішного в минулому журналіста, який втратив дружину і роботу. Тепер, змінюючи одну роботу за іншою в безуспішних спробах поліпшити своє фінансове становище, він намагається самотужки виховувати свого, не цілком звичайного, сина. Але складність полягає в тому, що Джейк – аутист. За все своє життя він не зронив жодного слова. Зате він любить малювати цифри, забираючись на трансляційні вишки. І ще йому подобаються мобільні телефони.

Зрозуміти, що означають ці цифри, і означають вони взагалі що-небудь, неймовірно складно. А соціальні служби давно намагаються позбавити містера Бо права опіки над власним сином, мотивуючи це нездатністю батька забезпечити хлопчикові необхідний догляд і фінансове благополуччя. І в той день, коли, здавалося б, їм це майже вдалося, батько виявив дивну прихильність хлопчика до певних цифр. Найдивніше те, що ці цифри стали зустрічатися Бо в найнесподіваніших місцях: номери автобуса, виграшні номери лотереї, номер телефону.

Що ще вони можуть означати? Може бути, саме ці цифри і є загадковий і незбагненний спосіб, яким Джейкоб намагається спілкуватися з навколишнім світом? Серіал Зв’язок 2 сезон (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нельсон Маккормік, Мілан Чейлов, Майкл Ваксман
В ролях: Кіфер Сазерленд, Давид Мазуз, Тітус Уэлливер, Гугу Эмбата-Рв, Денні Гловер, Марія Белло, Роксана Бруссо, Катрін Дент, Йетиде Бадаки, Карен Девід

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress