Молода жінка змушена відкинути свої найгірші страхи і битися, щоб депортувати древнє істота туди, звідки воно прийшло. Розташований всередині підземної військової бази, відомої як Бункер, фільм змішує Втеча з історії виживання в стилі Нью-Йорка з елементами Лавкрафта і великомасштабним міфологічним будівлею. До людей існували давні боги, з допомогою магії людство витіснило їх в інший вимір і заперло там навічно, але вони знайшли спосіб повернутися. У 2026 році США очолили організацію з пошуку і упіймання стародавніх богів. Новітня лазерна система Світлове поле не дає богам втекти, а магія захищає це місце від пострілів і вибухів. Коли їх відправляють назад, вони вже не повертаються.

Істоти з іншого виміру? Тепер я дійсно не думав занадто багато, спостерігаючи за цим. Це повинно бути весело. І для бюджету, який у них був, це досить пристойно. Напруженість висока, ефекти у Бункера досить хороші (знову ж таки, завжди враховуючи бюджетні обмеження), сценарій здається пристойним, і гра теж в порядку. Якщо вам подобаються такі фільми, вам буде весело. Фільм Бункер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це трохи повернення до того часу, коли правили 80-ті роки, коли у вас були біржові персонажі, каламбури майже на кожному кутку і багато іншого. Нічого особливого в цілому, але забавний маленький фільм, який буде працювати для деяких більше, ніж для інших.

Режисер: Том Пейтон
В ролях: Софі Дель Піццо, Генрі Даутуейт, Анджела Діксон, Лорен Ешлі Картер, Джессіка Джейн Клемент, Джемі-Лі Бічер, Бентлі Калу, Джейк Френсіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress