Жителі невеликого нігерійської села звиклися з важкими умовами існування, не маючи достатнього доступу до питної води, можливості вирощувати сільськогосподарські культури. Тут не рідкість смерті в молодому ще віці, важкі хвороби, безвихідь. Кожен день людям доводиться виживати. Рятує і підтримує їх тільки, виявлене в 1956 році джерело нафти. Але чорне золото, що має величезну цінність у всьому світі, створило напружену обстановку в селі, куди були стягнуті урядові війська, що захищають нафтові корпорації, що намагаються монополізувати видобуток горючої рідини.

Почалося протистояння між озброєними солдатами і селянами, які вважають, що також мають право користуватися природними ресурсами. Особливо ненаситні і незалежні сколотили банди, заживши в своє задоволення. Жадібних бойовиків ловлять ті, хто присягнувся захищати Олойбири і його дари, влаштовують показовий арешт з вбивством. Фільм Кров і Нафта (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Конфлікт спалахнув між бойовиками і урядом. І ті й інші не шкодували сил, крові і поту, аби володіти нафтовими корпораціями. Це протистояння назавжди залишиться в історії не тільки цієї невеликої нігерійської села, але і всієї світової промисловості.

Режисер: Кертіс Грехем
Актори: Вільям Р. Моусес, Richard Mofe-Damijo, Дейтон Синкиа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress