Людське життя сповнене проблем і негараздів, але люди самі все це створюють, виходячи зі своїх підступних цілей. Споконвіку завжди була боротьба між добром і злом. Лиходії хотіли захопити всю владу і стати могутніми на весь світ. В центрі історії виявляється професіонал своєї справи, якому доведеться вступити в нерівну боротьбу. Найманець вікінгів несподівано опиняється втягнутий у суперництво між новими богами і старими, які хочуть здобути перемогу не просто так. З часом ключовий герой розуміє, що ніхто з них не заслуговує на солодкий смак перемоги, вважаючи це справедливим. Таким чином, загострюється війна між добром і злом, що призведе до невтішних наслідків.

Подальше майбутнє всієї нації виявляється під великою загрозою, і все не заспокоїться до тих пір, поки не припиниться ця кривава боротьба за трон і владу. Нація поступово буде руйнуватися і цей факт абсолютно не подобався ключовим герою, який зобов’язаний вступити в активну боротьбу, адже він остання надія всіх мирних жителів. Фільм Кров вікінга (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головний герой приймає несподіване для оточуючих рішення, про яке з часом може пошкодувати. Чи зможе найманець вікінгів змінити подальший хід історії і зупинити цю війну?

Режисер: Урі Шварц
Актори: Роберт Фоллін, Пернілла Бергендорф, Урі Шварц, Міа Лердам, Мартін Хестбек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress