У закритому клубі «Оазис» збиралися обрані. Вийшов на пенсію вбивця Великий Рей дозволяв розслаблятися в закладі лише колегам. Різношерсте суспільство становили неординарні індивіди. Так, Кэрнедж Кліфф волів працювати сокирою. Правда, останнім часом попит на подібні послуги різко впав. Що не заважало громиле щодня відточувати майстерність. Отруйний Піт практикував всілякі отрути і не користувався у оточуючих любов’ю. Даний факт не турбував бідолаху, якого ненавиділи навіть батьки. Нерозлучна парочка спецназівців мала різні політичні погляди і пріоритети.

Регулярні суперечки не позначалися на виконання поставлених завдань. Мік і Мак спеціалізувалися на вуличних бійках. Єдиною представницею слабкої половини була Джейн Різник. Народжена в Америці дівчинка виявилася в Країні висхідного сонця і виховувалася в суворих самурайських традиціях. Про вміння красуні розправлятися з коханцями з допомогою меча розповідали легенди. Привереда Фред ставився до затятим прихильникам здорової їжі і не мав довіри до соцмереж. Любитель експериментів готувався звичайним пластиром спровокувати у обраного за телефонним довідником щасливчика анафілактичний шок.

У поданій компанії Феллон значився елітою. Професіонал не залишав слідів. Розслідуючи вбивства, співробітники поліції відносили загибель замовлених жертв до трагічної випадковості. Фільм Нещасний випадок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джессі Джонсон
В ролях: Скотт Едкінс, Рей Стівенсон, Ешлі Грін, Девід Пэймер, Майкл Джей Уайт, Рей Парк, Емі Джонсон, Перрі Бенсон, Нік Моран, Росс О Хеннессі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress