Дії кінострічки закидають глядачів в недалекому майбутньому, а саме в 2045 році, всі події розвиваються на просторах Мексики, де творяться жахливі речі. Ведеться активна боротьба з наркобаронами, які дозволяють собі будь-які безчинства, розправляючись з поліцейськими, б’ються з безкарністю за перевезення наркотичних речовин в інші міста і підкуп високих чинів. Але ось одного разу терпінню правоохоронних органів приходить кінець, і приймається рішення про створення бойових роботів, що будуть боротися зі злочинцями. Цей зразок опору.

Правда дроіди були дієвими лише до того моменту, поки бандити не розробили їх більш потужні версії. Тепер будь-наркоторговець, що промишляє продажем виключно заборонених речовин, має свого кіборга. Роботические створення становлять собою найпотужнішу армію, що представляє істотну небезпеку для людства. Фактично кожен день городяни знаходяться в реальній небезпеці, і бояться за власні життя.

І залишається тільки здогадуватися, хто зможе перемогти в цій безкомпромісній сутичці: вартові закону або підступні наркоділки. Фільм Хуарес 2045 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Стрічок
В ролях: Денні Трехо, Алекс Хартмен, Бред Шмідт, Блейк Уебб, Адам Скоржі, Луїс Е. Мендоса, Оскар Оліварес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress