Сет – звичайний хлопець, який живе буденним життям, не підозрюючи про намічені неприємності, підготовлених підступною долею, обожнює відчувати людей на міцність. Звична буденність раптово порушується після отримання листа дивного змісту. У незвичайному посланні якийсь Річард стверджує, що доводиться юнакові зведеним братом, про який той ніколи раніше не чув. Незнайомець пропонує організувати зустріч в заміському особняку, розташованому в відокремленому містечку, щоб розібратися в ситуації і з’ясувати справжній стан речей. Заінтригований отриманою інформацією молодий чоловік, який бажає дізнатися подробиці зі свого минулого, недовго роздумував перед прийняттям остаточного рішення.

Він вирішив зустрітися з потенційним родичем, дізнатися мотиви, що підштовхнули того відшукати втрачену рідню. Прибувши до місця зустрічі, Сет познайомився з новоспеченим братом і його дівчиною Еббі. Зустріч проходила в дружній атмосфері, що супроводжується приємним спілкуванням, що повністю відповідало зворушливого моменту возз’єднання сім’ї. Річард розповів багато невідомих фактів про батька. Фільм Давно втрачений (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він був безвідповідальним чоловіком, який залишив дитину під опікою чужих людей після смерті першої дружини. Зустрівши іншу жінку, він знову одружився, результатом цього союзу став Сет, який не підозрює про існування старшого брата.

Режисер: Ерік С. Блумквіст
В ролях: Катрін Коркоран, Ніколас Туччі, Adam Weppler та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress