Любов складається не тільки з прекрасних моментів, але також мук і переживань. Дуже часто багато жінок стають жертвами насильства від улюблених чоловіків. Ніхто не знає заздалегідь ким виявиться її обранець. Приховані психопати завжди поводяться так, що за їх поведінкою неможливо вгадати майбутні проблеми. Жінки люблять вухами, і через це трапляються на виверти хитрих чоловіків. Спочатку вони слухають солодкі промови, а потім сидять з розбитим серцем і ранами в душі і на тілі. Але жодне зло в цьому світі не може залишитися безкарним. Головною героїнею фільму є жінка на ім’я Сенді.

Вона встає на сторону осіб, які коли-небудь були ображені мужиками. Головна героїня мстить огидним покидьком піднімають руку на слабкі створення. Головна героїня встала на цей шлях усвідомлено і за багато років роботи виробила власний стиль. Вона буде мстити до тих пір, поки не викорінить це зло на корені.

Але мало хто знає, що сама Сенді мала такі ж проблеми як ті жінки, яким вона допомагає. Її душевні рани з часом не тільки ні заростають, але ще більше відкриваються, завдаючи болю. Фільм Карателька (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сара Даггар-Ніксон
Актори: Олівія Уайлд, Морган Спектор, Бетсі Айдем, Кайл Кетлетт, Тоні Патано, С. Дж. Вілсон, Джуді Марті, Крістал Лейк Еванс, Джим Форд, Девід Шамбріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress