Головну героїню кінострічки звуть Ребекка. Її батько трагічно загинув, залишивши їй стару ферму, на якій працювало кілька поколінь сім’ї дівчини. Незважаючи на те що Ребекка була засмучена кончиною батька, у неї було заради чого жити. У неї є молодий чоловік, який зовсім недавно став її чоловіком. Крім того, пара обзавелася першою дитиною, а тому часу для смутку не залишалося. Їм вдалося переїхати в будинок, який був втіленням мрії сімейної пари: сучасний ремонт, багато кімнат і чудовий вид з вікон. Однак будинок мрії перетворився в будинок кошмарів відразу після переїзду.

Першим реагувати почав немовля, який ридав не умолкая. Намагаючись впоратися з хворобливим станом малюка, подружжя помітили незнайомця, який в нічний час прогулювався по двору. Неодноразово приїжджала поліція, але таємничому незнайомцю вдавалося вислизнути. Фільм Щось (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пізніше він почав намагатися пробратися в будинок, а всередині будинку почали відбуватися моторошні і незрозумілі речі, що наводять льодовий страх на всю сім’ю.

Режисер: Stephen Portland
В ролях: Джоель Кларк Еккерман, Tom Dusenbery, Mark Christiansen, Ерік Робертс, Jane Rowen, Elise Zell, Michael Gazin, SungWon Cho, Evan Carver

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress