Більше трьох років відома співачка Маварни лежить прикута до ліжка невідомою хворобою. Недуга вичерпав весь сімейний бюджет, накопичення за кілька років славної музичної кар’єри і доходи кожного члена родини, які пожертвували навчанням і кар’єрою, щоб заробити швидкі гроші на ліки матері. Зараз чоловік хворої жінки, її старенька матуся і четверо дітей встали на самий край фінансової прірви – здається, вже ніщо не врятує бідних родичів від банкрутства. Саме в цей момент приходить страшна і довгоочікувана смерть. Діло було так.

Небіжчиця не здатна вставати з ліжка, тому користується спеціальним дзвіночком, щоб кликати на допомогу. Звук дзвіночка лунає посеред ночі і Ріні, старша дочка, поспішає в кімнату матері. Раптом вона бачить матір на вулиці, стоїть спиною до вікна. Дівчина не розуміє, як хвора встала на ноги і вийшла на вулицю, як раптом дзвін знову дзвонить в маминій кімнаті і дочка з жахом усвідомлює, що жінка у дворі – не її мати, а щось чуже, надприродне і жахливе. І фігура починає повертатися і показує своє зловісне обличчя. Моторошний епізод виявляється страшним сном, від якого дівчину будить знов-таки дзвінок.

Ріні переживає свій кошмар наяву і знаходить свою маму бездиханної лежить на підлозі. Після багатомісячних страждань нещасна матуся пішла в інші світи. Але обіцяла повернутися. Фільм Слуги сатани 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Joko Анвар
В ролях: Брент Поларі, Тара Швидко, Енді Аріан, Дімас Адітья, Назар Анус, М. Адхият, Аю Лакшмі, Егі Фидли, Арсвенди Насутіон, Або Д. Лутанский

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress