«Таємниці Аврори Тігарден: Гра в хованки» – черговий фільм франшизи, знятої за детективних романів Харріс від Hallmark, приємна, наповнена інтригами і загадками історія розслідування злочину чарівною бібліотекаркою Авророю. Аврора Тігарден отримує звістку про те, що її кузен Філіп хоче навідатися в гості. Жінка дуже рада цьому візиту, вона знає, що хлопець старанно вчиться в коледжі і хоче влаштувати йому справжнє родинне свято. Вона і її мама Аїда запрошують Філіпа на вечерю і погоджуються прийняти у себе і друзів хлопця, сусіда по кімнаті Джоша і його дівчину Теммі.

Але наступного дня Філіп скасовує візит, пославшись на нездужання. Аврора в неспокої відправляється в гуртожиток, де живе хлопець, але ніяк не може знайти ні кузена, ні його друга Джоша. Зате, до свого жаху виявляє остигле тіло Теммі. І ось тепер міс Тігарден в цій паніці. Їй необхідно розплутати загадку зникнення двох друзів і з’ясувати, хто вбив нещасну дівчину.

Цього разу їй допомагають не тільки приятелі, мама і улюблені книги, а й привабливий професор коледжу Нік Міллер. Фільм Таємниці Аврори Тігарден: Гра в хованки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Террі Інгрем
Актори: Кендес Камерон Буре, Лекса Дойг, Мерілу Хеннер, Пітер Бенсон, James Rittinger

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress