Дія російського детективного драматичного трилера «Втрачений острів» починається в той момент, коли журналіст з Москви на ім’я Ігор Воєводін приймає рішення здійснити подорож, яке дозволить йому поповнити своє портфоліо і зробити знімки, здатні викликати інтерес у широкої публіки, показавши життя в такому ракурсі, про який знають лише деякі. Ігор опиняється на віддаленому острові, який розташований на території Далекого Сходу. У цьому місці він планує зробити репортаж про одне з невеликих рибальських поселень.

Тут знайшли притулок дванадцять чоловік, що живуть гармонійним життям з природою. Оточені в безкрайньому океані, вони живуть за своїми власними законами і правилами. Головний герой знайомиться з місцевими жителям і розуміє, що вони довгий час чекали його приїзду. Йому надають своєрідний прийом і дають можливість поспостерігати за життям місцевих.

Відірваний від усього світу, журналіст опиняється в розпорядженні рибалок і власниці острова, яка чарує його своєю поведінкою. Фільм Втрачений острів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Денис Силяков
Актори: Данило Масленников, Наталя Фрей, Тетяна Догілєва, Дмитро Астрахан, Георгій Назаренко, Ілля Єрмолов, Юрій Долгінцов, Марина Черкунова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress