15 серпня прийнято святкувати День незалежності в Індії. Це дуже колоритна країна, яка не перестає дивувати своїми унікальними традиціями, ставленням до всього, що відбувається в окрузі. Тут є особливі правила і канони. Саме в цей урочистий день і стався нещасний випадок на території Мумбаї. Він і став причиною для руйнування нової красивої історії кохання. Все це змушує жителів країни об’єднатися в одне ціле, пройти через ряд складнощів за підтримки один одного. Люди навіть не уявляли, які ще випробування можуть статися з ними в найближчому майбутньому. Вони стали тими, хто надав допомогу маленькому хлопчику, що залишився один на один з бідою.

Ця історія змушує захоплюватися згуртованістю народу, який ні раз ще зможе здивувати своїми вчинками весь сучасний світ. Це п’ятнадцяте серпня жителі міста Мумбаї запам’ятають на все своє життя. Все починалося дуже навіть непогано. Свято йшло просто чудово. Але, несподівано відбувається трагедія, яка руйнує молоду історію кохання. Цей нещасний випадок перевернув життя городян з ніг на голову.

Тепер кожен з них намагається допомогти маленькому хлопчикові. Жителі міста об’єднуються у велику згуртовану сім’ю, щоб надати посильну допомогу. Фільм 15 серпня (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Свапнанил Джайкар
Актори: Мринмаи Дешпанде, Адінатх Котхаре, Rahul Pethe, Ренука Шахан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress