Молодість – це час, коли будь-яка людина готовий виконати будь-яку справу, незважаючи на його передбачувану складність. Це час відрізняється необдуманими вчинками, які мають свої наслідки. Головні герої – четверо хлопчаків, які з самого дитинства проводили весь свій вільний час. Їх не можна назвати зразковими школярами. Поки їх батьки думали, що хлопці вирушили на навчання, вони їздили по всьому місту на вкрадених велосипедах. Час не стоїть на місці, тому дрібні витівки почали поступово перетворюватися в більш великі.

Хлопчики часто крали з магазинів різні солодощі, а ще частіше вони відбирали у слабких школярів їх обіди. Звичайно ж, друзі це робили не тому, що у них не було грошей на їжу. Вони це робили, тому що їм дуже подобалося доставляти іншим людям неприємності. Таким чином, хлопчики намагалися утвердитися в цьому суспільстві, не думаючи про те, що можна знайти більш нешкідливі способи, щоб виділитися з натовпу. Незабаром їх вчинки стали набагато серйозніше, перетворюючись на справжні злочини, за які можна отримати реальний термін. Фільм Американські тварини (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Можливо, що на їх поведінку вплинув саме кінематограф, адже друзі вважали за краще дивитися виключно кримінальні фільми. Дрібні проступки перетворилися у великі злочини, і їх життя почала поступово руйнуватися…

Режисер: Барт Лэйтон
В ролях: Еван Пітерс, Баррі Кеоган, Блейк Дженнер, Джаред Абрахамсон, Удо Кір, Енн Дауд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress