Мексиканського боксера Мігеля Гилиндеза називали «Байонет» за його різкі рухи на рингу, швидкість, спроби взяти ситуацію під контроль, нав’язуючи свій бій. Така тактика давала непоганий результат, допомагаючи чоловікові перемагати суперників. Але останній поєдинок змусив Гилиндеза впасти у відчай, почати трощити все в роздягальні і навіть вдарити помічника. Йому довелося піти з великого спорту, застрягти у Фінляндії, оселившись в скромній квартирі, де він багато п’є і веде відокремлене життя.

Позбавлений заощаджень, Мігель став заходити в місцевий спортивний клуб, де йому надали невелику роботу по його профілю. Колишній легендарний боксер, який не втратив свою форму, тренує новачків, готує їх до боїв, дає слушні поради. Гиліндеза ставлять в спаринг з тими, хто повинен показати своє вміння, здібності і можливість брати участь в прийдешніх змаганнях.

Але всі заслуги Мігеля можуть не врятувати його від звільнення, оскільки він часто спізнюється на роботу. Фільм Байонет (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кісса Террасас
Актори: Бронтіс Ходоровскі, Міріам Бальдерас, Лаура Бірн, Ярмо Еско, Harrison Jones

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress