Головним героєм фільму є чоловік, який працює в поліцейському відділі. За національністю він афроамериканець, має шкірою темного кольору. Професію поліцейського він обрав добровільно, і це було ще багато років тому. З тих пір чоловік служить вірою і правдою, дотримуючись вимог закону, підкоряючись правилам статуту і смиренно виконуючи свої посадові обов’язки. Поліцейський дав клятву захищати населення міста, країни, в якій живе, оберігати народ, вірить у сили і честь правоохоронців.

Клятву він тримав багато років, але поступово терпіння у нього ставало усе менше і менше. Події, що відбуваються навколо, безчинство та свавілля, розгул злочинності, нахабство і підступність, корупція і безкарність зробили свою чорну справу, і поліцейський «вибухнув». Одного разу він просто не зміг довше тримати в собі лють, яку стримував весь цей час, і вона вийшла з нього назовні.

В результаті дій збожеволілого від злості співробітника правоохоронних органів постраждали ні в чому не винні громадяни. Фільм Чорний коп (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Корі Боулз
В ролях: Ронні Роуз, Софі Уокер, Себастьян Лебел, Ембер Данн, Саймон Пол Мутуиимана, Крістіан Мюррей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress