Незвичайний сюжет «Гра уяви», ламає всі стереотипи і звичні поняття людських, особливо сімейних відносин, де нез’ясовне, що виходить за рамки загальнолюдських цінностей поведінку персонажів, дійсно ставить у глухий кут усіх учасників цього небаченого дійства. Хоча, при погляді на основних персонажів, спочатку неможливо припустити в якій дурній ситуації виявиться терплячий, турботливий чоловік, віддано і беззавітно закоханий в сім’ю. Банальна, не один раз обіграна подія, починається з простого факту, коли вірний чоловік, після короткострокової відсутності, через термінової, непередбаченої відрядження за спішним завданням керівництва, раптово повертається додому.

Чоловік, встигає заскочити в найближчий магазин, придбав дорогу пляшку вина і коробку дивовижних цукерок, сподіваючись на бурхливу, незабутню зустріч з боку коханої дружини. Зустріч, дійсно виявилася незабутня, коли дружина, практично з порога, повідомляє про своє безповоротне рішення піти до іншого претендента. Герой, невимовно шокований даними звісткою, враховуючи, що вони прожили більше двадцяти років, нажили чимале господарство, виростили прекрасну, самостійну, гарненьку дочку.

Ще більше здивування викликала новина, що жінка, залишає замість себе свою найближчу подругу, з якою вони знайомі з давніх часів. Фільм Гра уяви (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Таисукэ Хата
В ролях: Сусуму Терадзіма, Томомі Ітано, Масамі Хісамото, Мінамі Сенгоку, Котаро Танака, Сюто Васіо та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress