Для проходження стажування до медичного закладу надходять четверо молодих фахівців, які нещодавно випустилися з Інституту. Йзава Косаку з ранньої юності мріяв стати професійним нейрохірургом, тому цілеспрямовано просувався до давньої мрії. Перед оволодінням даною спеціалізацією хлопець досить довго пропрацював на швидкій допомозі, отримавши хорошу підготовку. Інші колеги мають різнопланову кваліфікацію, що дозволяє їх у злагоджено працюючу об’єднати команду, здатну своєчасно і результативно допомогти потенційним пацієнтам, які опинилися в скрутній ситуації.

Хлопці до складу входять спеціально організованої групи, вилітає на вертольоті у віддалені, важкодоступні місця, де сталося трагічне подія і постраждалим потрібна негайна медична допомога. Команду стажистів очолює досвідчений доктор Хейлі, що передає свій досвід початківцям медикам. Незважаючи на недосвідченість, молоді медпрацівники проявляють неймовірну самовідданість і відповідний рівень професіоналізму, людські життя рятуючи в самих непередбачуваних ситуаціях.

Вони забувають про особисті інтереси, відповідально підходячи до роботи, що вимагає повної віддачі. Фільм Код «Синій» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нишиура Масакі
В ролях: Масанобу Андо, Есукэ Асара, Юко Аракі, Чак Джонсон, Манамі Хіга, Юі Арагаки, Ямасіта Томохиса, Дайки Ариока, Еріка Тода

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress