Танцювальний світ переповнений щирими емоціями, пристрасними проявами почуттів. Тут мешкають творчі люди, які бажають явити свої таланти на суд глядачів, не сумніваючись в заслуженому успіху. В блискучий Лас-Вегас професійні танцюристи з’їхалися з різних держав, бажаючи довести свою унікальність. Численні шанувальники хореографічного мистецтва поспішають до танцювальних майданчиків, щоб визначити переможця. Шлях до перемоги, який подолати кожному належить учаснику змагань, дуже непростий. Крім посилених тренувань і утомливих репетицій в тренувальних залах, хлопців всюди переслідує людська заздрість, що підштовхує на вчинення неприхованих вчинків.

Велика конкуренція породжує масу неприємних моментів. Неможливо уникнути підлого зради і численних підступів з боку супротивників. Шон і Енді складають танцювальну пару, що претендує на призове місце. Хлопець є самоучкою, що виріс в небагатій сім’ї, не здатної оплатити дороге навчання в спеціалізованому навчальному закладі. Дівчина танцями з ранніх років займається на професійному рівні. Різниця в попередній підготовці не завадила юним учасникам батла об’єднатися в єдиний тандем. Фільм Крок вперед 6 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Талановитий юнак набирає команду однодумців, які мають намір неодмінно досягти успіху. Їм належить зіткнутися з дуже досвідченими танцюристами-професіоналами, неодноразово брали участь у заходах подібного роду.

Режисер: Тріш Сі
Актори: Райан Гузман, Бріана Евіган, Стівен Бос, Міша Гебріел Хемілтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress