Андрій Сергійович, відомий бізнесмен і політичний діяч, приїжджає в Санкт-Петербург, де погоджується дати інтерв’ю зовсім юної журналістці Ірині. Та, намагаючись укластися у відведені 30 хвилин, пропонує дуже незвичайний формат для бесіди і сідає за рояль… За час цього дивного інтерв’ю питання звучать в основному з вуст Андрія Сергійовича, який спочатку досить іронічно й поблажливо сприймає підліткові міркування Ірини про сенс життя, але потім змінює своє ставлення.

І тільки, коли після закінчення умовлених 30 хвилин Ірина йде, герой розуміє, що юнацький максималізм цієї дівчини, в якійсь мірі недолугий і смішний, виправданий дуже важливими обставинами. Починаюча журналістка Ірина бере інтерв’ю у процвітаючого бізнесмена і політичного діяча Андрія Сергійовича. Замість того щоб задавати звичайні питання, дівчина сідає за рояль і починає вільно міркувати про життя.

За відведені їм півгодини Андрій Сергійович поміняє своє ставлення до юної співрозмовниці. Фільм Куди тече море (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віталій Салтиков
Актори: Дмитро Пєвцов, Катерина Морозова, Сергій Агафонов, Оксана Акіньшина, Сава Гаценко, Вікторія Ісакова, Юрій Іцков, Таїсія Клименко, Іван Краско, Ілона Маркарова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress